AnasayfaHakkımızda
Hakkımızda

Sektörünün öncüsü olan ERGÜN YAPI, 1998 Yılında kurulmuştur. BURSA’nın ilk PVC kapı, pencere fabrikasıdır. 4000 m²’si kapalı olmak üzere toplam 10.000m² ‘lik alanda Marmara, İç Anadolu ve Ege Bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sürekli gelişim vizyonuyla hareket eden ERGÜN YAPI, 2011 Yılı hedeflerini bayilik ağını ülke geneline yaymak ve dış ticaret faaliyetlerini hızlandırmak şeklinde belirlemişti. Bugün, birçok ildeki bayilerimizin yanı sıra Avrupa, Orta Doğu ve Afrika da firmamızın satış yaptığı bölgeler arasında yer almaktadır.

ERGÜN YAPI bugün, teknolojik altyapısı sayesinde, günlük ortalama 5000 mtül kapı/pencere yapabilme kapasitesine sahiptir.

Geçmişten gelen tecrübesi ve günümüz teknolojisini birleştirerek kaliteli ve hızlı üretim anlayışıyla hareket etmektedir.

ERGÜN YAPI Kuruluşundan bu yana vazgeçmediği kaliteli ürün anlayışını 2004 yılından itibaren belgelemeye başlamıştır.

 

ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesi 18001 OHSAS İş sağlığı ve Güvenliği Belgesini ve CE Belgesini alarak kalite standartlarını işlevsel olarak yürütmeye başlamıştır. (İlgili belgelerin örnekleri web sitemiz üzerinde mevcuttur)

Aldığımız belgelerin işlevsel olması için sürekli eğitim, sürekli iyileştirme, sürekli yenilik, politikasıyla hareket etmekteyiz.

Bu kapsamda, “Bilgi en büyük güçtür” felsefesiyle eğitim faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Firmamız, çalışan personelinin bilgi ve birikimlerini artırmak, işlerini sevmelerini sağlamak ve verimliliklerini yükseltmek için; Bayilerinin ise, satış stratejilerini geliştirmek, daha iyi organize olmalarını sağlamak, müşteri memnuniyetini artırmak konularında periyodik olarak eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Bursa ve güney marmara bölgesinde egepen ve ısıcam ürünleri imalat ve toptan satış bayilik için firmamızı tercih ediniz.

Misyon

ERGÜN YAPI’ olarak misyonumuz: Kalite yönetim sistemini uygulamaya karar vermek, şirketimizin genel performansını artırmaya yardım etmesi ve sürdürülebilir kalkınma inisiyatiflerine sağlam bir temel oluşturması bakımından, Ergün Yapı açısından stratejik bir karardır. Kalite Yönetim Sistemi ilkeleri doğrultusunda müşterilerimizin tüm beklentilerini ve gereksinimlerini tam tatmin edebilecek kalitede mamuller sunarak pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmaktır.

Müşterinin beklediği veya tanımladığı şartlar ile yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayacak seviyedeki Ürün ve Hizmetleri sürekli olarak en düşük fiyatta, istediği zaman da teslim edebilmek ERGÜN YAPI’nın, amaçlarının temelini oluşturmaktadır. Sürekli iyileştirme, hataların ve savurganlığın önlenmesi ve kalite yönetim sisteminin etkin olarak uygulanması ile müşteri memnuniyetinin arttırılması tüm çalışanlarımızın ortak hedefleridir.